Reference 

          focení

Sylva Bukačová

focení svatebního dne

Terezu jsem potkala na svatebním veletrhu a už po 5-ti minutách povídání s ní jsem věděla,že ona je ta od které chceme nafotit svatební den...Výsledek byl úžasný a tak jak říká ,, vše co dělá,dělá s láskou"... Děkujeme Terezko za ty nejkrásnější fotky a za to,jaká jste

Hanka a David

focení svatebního dne

Terko,

moc děkujeme za focení naší svatby.

Velice jsme ocenili, že jsme nejdříve mohli poznat Vás i foťák na zásnubním focení.

Fotky ze svatby jsou parádní. Je na nich vystižena celá sváteční atmosféra.

Ještě jednou děkujeme za zachycení krásných momentů.

Hanka a David


Petr a Dita Skaličtí

focení svatebního obřadu

Paní fotografka Tereza je sympatická, spolehlivá, dochvilná. Dokázala velmi dobře poradit, vyšla vstříc, její přístup byl lidský, přesto velmi profesionální. Ocenili jsme příjemnou a přátelskou atmosféru při samotném focení, které jsme si všichni, i když já jsem od přírody morous, co focení nemá rád, užili:-)

S její prací celkově jsme byli velmi spokojeni a můžeme ji jen vřele doporučit.

Renata a Jarda

focení svatebního dne

Na Terku jsem narazila na svatebním veletrhu a jsem ráda, že jsme si vybrali na focení svatby právě ji. Díky za fotky a přeji, ať se ti i dál daří dělat krásné snímky a radost všem :-)

Jana a Petr

focení svatebního dne

Děkujeme za krásné fotky. Byla jsem dojatá. Ještě jednou musíme poděkovat za tvůj pohodový a nápomocný přístup. Bylo nám s tebou báječně. 

Andrea a Vašek

focení svatebního dne

Děkujeme za fotečky. Moc se nám líbí. Jsem ráda, že jsem si vybrali tebe!

Byla to super atmosféra, příjemné focení, které bavilo i Vaška, který na začátku trochu protestoval ;-) Díky 

Lucie Vinická

reportáž

PR & Content Specialist 

"Vždycky je fajn mít na firemní akci pohodovou fotografku, která splyne s davem a zachytí atmosféru takovou, jaká opravdu byla. A to přesně se Terce podařilo, takže moc děkujeme a těšíme se na příště! "


Reference fotokurzy


co o kurzu říkají absolventi

Marketa Pauková

frekventantka semestrálního kurzu

Dobrý den,
Chtěla bych touto cestou vyjádřit velké díky za to jak jste s Terkou vymyslely a realizovaly celý foto kurz. Před rokem jsem o nastavení a požívání fotoaparátu neměla ani páru. Všechno jsem fotila na automat. Po par měsících strávených v dílně pod vedením Terky jsem se naučila spoustu užitečných informací, které teď používám v praxi. Focení je pro mě teď velký relax a neskutečně mě to baví. Hodně věci je hlavně o lidech a přístupu, takže velké díky i mým "kolegům" z kurzu. Pokaždé jsem se těšila, až se setkáme.
Ať se Vám daří realizovat tak super projekty i nadále.
Krásný den


Tereza Č.

Kurz byl pro mě velice přínosný a ne, jen v tom, že jsem se naučila používat nastavení ,,písmenkových,, ,ale hlavně v tom, že se mi dostalo i jisté dávky sebevědomí, že se opravdu není čeho bát a, že focení na ,,automat,, není opravdu tím nejlepším řešením.

Celý kurz jste nám ochotně pomáhala a měla s námi trpělivost. Vše jste nám velice srozumitelně vysvětlovala a především oceňuji to, že jsme si dané nastavení v ,,písmenkových,, režimech, ihned prakticky zkoušeli a dostali jsme od Vás zpětnou vazbu na naše fotky.

Váš kurz bych doporučila každému kdo si není tak úplně jistý s nastavením svého fotoaparátu a zvláště těm, kteří fotí pouze na automatický režim a bojí se hlouběji zkoumat možnosti, které jim jejich přístroj nabízí.

Škoda jen, že ten den tak rychle utekl! :D