Oslavte to se mnou
Po čtyřiceti letech neslavení
JSEM SE ROZHODLA OSLAVIT PŮLKU ŽIVOTA S VÁMI VŠEMI
28. SRPNA 2026 | od 16h. | U KOSTELECKÝCH, PARDUBICE - ČERNÁ ZA BORY
Měla jsem v životě štěstí na skvělé, zajímavé, různorodé lidi. Někteří přišli na chvíli, jiní zůstali.
Každý z vás ale nějak patří do toho, co dneska žiju.
A tak mě napadlo něco jednoduchého: zkusit vás dostat na jedno místo.
Ne kvůli tomu, že je mi 40. Ale kvůli tomu, že život je vlastně dost fajn – hlavně když ho člověk sdílí s dobrými lidmi.
Tak pojďme na chvíli zastavit, potkat se a prostě to oslavit.
DEJTE MI VĚDĚT, ŽE SE UVIDÍME
Aby se mi to nezvrhlo v organizační peklo, prosím dejte mi vědět, že se uvidíme, vyplněním rychloformuláře. Díky :-)
ORGANIZAČNÍ INFO
Oslava proběhne v sále restaurace U Kosteleckých,
Hostovická 2, 533 01 Pardubice
Jak se dostat MHD
Z hlavního nádraží v Pardubicích se nejlépe dostanete MHD na zastávku Hostovická, která je přímo u restaurace. Autem jste na místě zhruba za 10–15 minut (adresa: Hostovická 2).
Parkování
Zaparkovat lze přímo u restaurace nebo v okolí, většinou bez omezení.
Kontakty
cokoliv před setkáním směřujte na mě ;-) tel. 731 577 037
PROGRAM
- 17:00–18:00 pojďme se sejít
- 18:00–19:00 FS Lipka hraje, zpívá, tancuje (mršky)
- 19:00–20:00 Večeře, raut, čas pro setkání, krátké osobní slovo, společná fotografie
- 20:00–22:00 FS Lipka hraje zpívá tancuje, taneční hra
- 22:00–22:30 Volná zábava, prostor pro setkávání, hudební kulisa
- 22:30–23:00 čas pro překvapení, pokud někdo nějaké přichystá
- 23:00–00:00 Hraje kdo ještě/už může. Společné zpívání, taneční přání
- 00:00–00:30 Klidné doznění večera, loučení, poslední přípitky
Program je přibližným nástinem toho, co se může dít. A také to může být úplně jinak :-)
CO VZÍT S SEBOU?
muzikanti:
nástroje
nemuzikanti, tedy všichni ostatní:
pohodlná obuv pro "pohyb téměř taneční" se může hodit
ti, co rádi vaří, pečou, experimentují:
Jídlo na místě bude jen lehké – spíš něco "k pivu" s trochou zeleniny, sýra, kuřecí řízky, možná guláš. Nechceme vám kazit formu po plavkové sezóně 😉 Pokud ale rádi přinesete něco vlastního (oblíbenou jednohubku, chlebíček nebo rodinný recept), klidně můžete. Jen to prosím nepřehánějte s množstvím.
DAR?
Nemám žádné přání. Největší radost mi udělá, když se sejdeme, pobudeme spolu a užijeme si tenhle čas.
Informace pro přespolní
Pokud byste uvažovalo o příjezdu, ale nazpět se nemáte jak dostat a potřebujete přespat, určitě to půjde ;-) Stačí dát vědět.



