Den podnikavých žen Pardubického kraje

12.04.2017

Den podnikavých žen Pardubického kraje... samo o sobě- je pro mě ctí, že mě někdo vidí v tomto světle a umožní mi se ve společnosti dalších výjimečných žen, prezentovat :)


Den po akci si ale uvědomuji, že to není "jen" o prezentaci. Za celý den se totiž naskytlo několik momentů, které považuji za výjimečné a vzácné.
Každá z přítomných žen si musela své místo na slunci vydobít. Napříč předsudkům, konkurenci, i požadavkům běžného dne... každá z žen si byla vědoma ceny své i cizí práce. Atmosféra vzájemné úcty k práci druhého působila jako balzám na duši. Řekněte sami, kdy naposledy jste s nikým nemuseli závodit o prvenství a radovali se z práce své štejně jako z úspěchu druhého? Z hlediska marketingu mi tato akce přinesla, pro mne jedno neočekávané, zjištění. Dlouho jsem si lámala hlavu s jednou ze základních otázek "kdo je MŮJ zákazník?"Teď mohu s jistotou říct, že neznám rychlejší způsob zjištění odpovědi na tuto otázku , než je veřejná prezentace tvorby.
Děkuji tímto jedné neobyčejné ženě #EvaUrbanova která přesto, že má svůj vlastní obchod a plné ruce práce nejen s ním, SAMA stála za zrodem i organizací této akce akcí.


https://www.facebook.com/events/1917910681828983/

https://www.facebook.com/ceskebedynky.cz/?fref=ts