fotografické služby

reference

Hanka a Petr

focení svatebního dne

S paní Terezou jsem se poprvé potkala na svatebním veletrhu, kde jsem mohla vidět její práci. Na první pohled jsem věděla, že ona je ta správná osůbka, od které bych chtěla nafotit náš svatební den. Opravdu jsem se nemýlila, fotky jsou nádherné, všichni jsme z nich nadšení a zárověň dojatí. Fotky jsou plné emocí, které nás provázely celý den. Součástí balíčku bylo i focení předsvatební, které oceňuji. Pokud sháníte fotografku s přátelským a profesionálním přístupem, tak doporučuji právě paní Terezu, nebudete litovat. Náš svatební den díky ní zůstane nezapomenutelný. Ještě jednou moc děkujeme :-)Petr a Hanka

Sylva Bukačová

focení svatebního dne

Terezu jsem potkala na svatebním veletrhu a už po 5-ti minutách povídání s ní jsem věděla,že ona je ta od které chceme nafotit svatební den...Výsledek byl úžasný a tak jak říká ,, vše co dělá,dělá s láskou"... Děkujeme Terezko za ty nejkrásnější fotky a za to,jaká jste

Hanka a David

focení svatebního dne

Terko,

moc děkujeme za focení naší svatby.

Velice jsme ocenili, že jsme nejdříve mohli poznat Vás i foťák na zásnubním focení.

Fotky ze svatby jsou parádní. Je na nich vystižena celá sváteční atmosféra.

Ještě jednou děkujeme za zachycení krásných momentů.

Hanka a David


Petr a Dita Skaličtí

focení svatebního obřadu

Paní fotografka Tereza je sympatická, spolehlivá, dochvilná. Dokázala velmi dobře poradit, vyšla vstříc, její přístup byl lidský, přesto velmi profesionální. Ocenili jsme příjemnou a přátelskou atmosféru při samotném focení, které jsme si všichni, i když já jsem od přírody morous, co focení nemá rád, užili:-)

S její prací celkově jsme byli velmi spokojeni a můžeme ji jen vřele doporučit.

Renata a Jarda

focení svatebního dne

Na Terku jsem narazila na svatebním veletrhu a jsem ráda, že jsme si vybrali na focení svatby právě ji. Díky za fotky a přeji, ať se ti i dál daří dělat krásné snímky a radost všem :-)

Jana a Petr

focení svatebního dne

Děkujeme za krásné fotky. Byla jsem dojatá. Ještě jednou musíme poděkovat za tvůj pohodový a nápomocný přístup. Bylo nám s tebou báječně. 

Andrea a Vašek

focení svatebního dne

Děkujeme za fotečky. Moc se nám líbí. Jsem ráda, že jsem si vybrali tebe!

Byla to super atmosféra, příjemné focení, které bavilo i Vaška, který na začátku trochu protestoval ;-) Díky 

Lucie Vinická

reportáž

PR & Content Specialist 

"Vždycky je fajn mít na firemní akci pohodovou fotografku, která splyne s davem a zachytí atmosféru takovou, jaká opravdu byla. A to přesně se Terce podařilo, takže moc děkujeme a těšíme se na příště! "